آخرین اخبار : 

رییس سازمان بهزیستی: آیت الله هاشمی رفسنجانی به مسائل اجتماعی تسلط بسیاری داشت

سلامت نیوز: رییس سازمان بهزیستی، تسلط گسترده بر موضوعات و مسائل اجتماعی و سیاسی را از ویژگی های بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، محسن بند پی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی به خبرنگار ایرنا گفت: ‌آیت الله هاشمی رفسنجانی هسته انقلاب بودند و پیش از انقلاب نیز تاثیر بسیاری در وقوع انقلاب داشت که این نشات گرفته از شناخت عمیق وی از مسائل دارد.
وی مبارزه با رژیم شاهنشاهی و همراهی امام خمینی(‌ره)‌ را از دیگر ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی نام برد و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی در آگاهی دهی به آحاد مردم پس از انقلاب در مسندهایی که قرار داشت از جمله جانشینی فرمانده کل قوا، رییس جمهوری و رییس تشخیص مصلحت نظام نقش بسزایی داشت.
وی موضوع بیمه همگانی(بیمه سلامت)‌ را از استراتژی های وی برای رفع محرومیت زدایی و عدالت در بین آحاد مردم دانست.
مراسم تشییع پیکر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام از نخستین ساعات بامداد سه شنبه در دانشگاه تهران آغاز شده، با اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب بر پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادامه یافته و با مراسم تشییع و تدفین در حرم امام خمینی(ره) به پایان می‌رسد.
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام یکشنبه شب در سن ۸۲ سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

منبع مطلب : http://www.salamatnews.com/news/203225/رییس-سازمان-بهزیستی-آیت-الله-هاشمی-رفسنجانی-به-مسائل-اجتماعی-تسلط-بسیاری-داشت
رییس سازمان بهزیستی: آیت الله هاشمی رفسنجانی به مسائل اجتماعی تسلط بسیاری داشت

سلامت ،سلامت نیوز،سلامتی،مرجع اخبار سلامت،اخبار سلامت،پایگاه اطلاع رسانی سلامت ایران،خبرگزاری سلامت،رسانه سلامت،بهداشت و سلامت،اطلاعات سلامت،سلامت و تندرستی،سلامت مردم ایران،پرستاری،پزشکی،دکتر،پرونده سلامت،سالم زیستن،سالم زندگی کردن،سلامت روان،سلامت جامعه،سلامت اجتماعی،درمان،تغذیه،بودجه سلامت،تعرفه گذاری خدمات سلامت ،محیط زیست،طبیعت،زیست بوم،زمین،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *