عکس فال 21 دی سال 1395 خورشیدی

شما در جاده خود گرفتار سردرگمی شده اید. نوستالژی تلخی که وفات کرده داشته اید، مجدداً ذهن شما را درگیر کرده و احساس می کنید بعضی مسائل دست و پای شما را بسته است. ب

چندین لغت برای آنهایی که امروز میلادشان است

دوست عزیزی که ۲۱ دی متولد شده ی، میلادت مبارک! امروز یک اتفاق اصلی ای در زندگی تان رخ می دهد که علتش را نمی دانید و حتی نمی دانید چه واکنشی به آن نمایان کنید. این اتفاق چون ستاره ای زندگی شما را روشن و از این رو به آن رو خواهد کرد. آن را به فال نیک بگیرید و تا پایان سال از تاثیرات آن در حواشی گوناگون زندگی تان بهره گیرید و صفا بکنید. بحثی ذهن شما را درگیر کرده است، شاید اکنون نتوانید به طور دقیق علت آن را دریابید اما در چندین ماه آتی اهمیت آن به وضوح برایتان روشن میشه. خوشبختانه امروز تمام انرژی های مثبت در پیرامون تان پراکنده است و اقبال با شما است بعد از این فرصت بهره گیرید و کارهایی که پسندید یا جرات انجام آن را تاکنون نداشته اید، آغاز کنید تا به ثمره دلخواه خود برسید.

متولد برج فروردین (بره):

امروز کارهایتان را آنطور که انتظار دارید، پیش نمی برید از آنجا که با دیگران به ثمره دلخواه نمی رسید. در این شروط تلاش کنید که به ندای داخل تان دقت دارید و کاری را که صحیح هست، به انجام رسانید. راستگویی و رک بودن قادر هست در این شروط به کمک تان آید. با همسرتان چالش کوچولوای خواهید یافت اما تلاش کنید که همان موقع پرونده اش را ببندید، در غیر این صورت اوضاع بدتر از آنچه که هست میشه.

متولدین ماه اردیبهشت (گاو):

چالش شما با یکی از دوستان یا همسرتان سبب شده که تمرکز کافی را برای انجام وظابف روزمره تان نداشته باشید. اما اجازه ندهید که عصبانیت شما مانع از بهبود تان شود. مشکلاتی که به تازگی با آنها دست و پنجه نرم می کنید، به خاطر نبود ارتباطات تان با دیگران است. اگه ارتباطات خود را گسترش دهید و مسائل را با توضیحات کامل تری منتقل دهید، مطمئنا می توانید مهار امور را خوب تر از زمان حال به دست گیرید. در پایان روز، خبر خوب و دست اولی به دست تان می رسد که تمام خستگی هایتان را از بین خواهد برد.

متولدین خرداد ماه (دو غلو ها):

امروز به طور ناگهانی مسئولیت های غیر چشم انتظاری را به حمام میکنید، حتی امکان می دارد ناچار شوید که به مسافرتی کوتاه بروید اما نگران نباشید زیرا انعکاس آن را به زودی خواهید گرفت. فردی اط نزدیکان تان به کمک شما نیاز دارد، کارهایتان را به کناری بگذارید و او را در اولویت کارهایتان گذارید. تاخیر قادر هست تمام برنامه هایتان را خراب کند، پس بی وقفه به راهیکه بر گزیده اید، ادامه دهید. با این راهکار احساس مثبت زیاد تری هم خواهید گرفت.

متولدین تیر ماه (خرچنگ):

چندین روزی است که مسئله ای ذهن شما را به خود درگیر کرده است و این موضوع امروز آنقدر شدت پیدا میکند که مانع از پیش بردن برنامه های روزمره تان شده و تمرکز شما را به کل بهم زده است. تلاش کنید به آن زیاد اندیشید و تمرکز خود را بر کارهایتان، بویژه اگه موضوعات مالی است، بگذارید تا خدایی نکرده اشتباهی رخ ندهد. اگه می خواهید آسایش داشته باشید، سرتان توی کار خودتان باشد و اجازه ندهید که احساسات غیر مهار مرداد ماه

متولدین مرداد ماه (شیر):

احساسات و خاطرات گذشته بار دیگر به سراغ تان آمده و سبب شده که احساس نادمی نسبت به آنچه وفات کرده آزموده اید، کنید. اگه چه شما از اعتماد به نفس بالایی بهره مند هستید اما گهگاهی وحشتهای خردسالی مانع بهبود شما شده و ایجاب میکنند که محتاط تر عمل کنید. پیشنهاد ما این است که گذشته ها را دور بیاندازید و جو را برای وقوع اتفاقات خوب گشایید. امروز امکان می دارد در محیط کار با یکی از همکاران بحث تان شود، تا مکانی که می کنید برنامه ریزی شده سخن نقل بکنید تا به ضررتان به پایان رسانده نشود.

متولدین شهریور ماه (سنبله):

به تازگی دشواری های زیادی را تحمل کرده اید اما حال زمان آن است که کمی به ذهن تان آسایش دهید و از سنگینی باری که بر دوش می کشیدید، بکاهید. در این جاده می توانید از خانواده یا عشق زندگی تان کمک بگیرید. شما تنها نیستید و پشتیبانان زیادی در پیرامون تان دارید که قادر هستند در بهبود کار شما مؤثر باشند، پس از آنها غافل نشوید. به طور غیر منتظره به یک ضیافت فرا خوانده میشوید، نگران آن هستید که چه بر تن بکنید. ما لباسی ساده اما اصیل را به شما سفارش میکنیم. اطمینان داشته باشید که در میان خواهید درخشید.

متولدین مهر (ترازو):

کاری به شما پیشنهاد شده که از پس نزدن آن هراسانید. مییاندیشید که قادر نیستید از پس مسئولیت های آن سربلند بیرون آیید اما این دغدغه شما بی مورد است زیرا قرار نیست که شما این کار را به تنها پیش ببرید. دیگران هم قادر هستند به کمک شما آیند. یکی از چیزهایی که باید به آن دقت دارید این است که دربرابر احساسات تان بایستید تا مانع بهبود شما نشوند. گهگاهی باید احساسات را بی خیال شد و با منطق پیش رفت، کاری که شما مدت هاست از انجام آن پرهیز می کنید. این بار به عقل اجازه بر آن شوی دهید تا موفقیت از آن شما شود.

متولدین آبان ماه (عقرب):

انرژی و توانایی ذهن شما دو هدیه ای است که باید برای آنها شاکر باشید زیرا در چندین ماه آتی بر موفقیت شما تاثیر بااهمیتی خواهند داشت. از انجام کارهایی که نیاز به ابتکار دارند، گریزان نباشید. نبوغ شما بیش از آنچه شما فکرش را بکنید است کافی است برای خودتان وقت بگذارید و کشف شان کنید. شخصی را به طور مخفی ای پسندید، باید نقل بکنیم که او هم به شما علاقه دارد اما به دلایلی از بیان احساسات خود گریزان است. با او قراری بگذارید و راز دلتان را فاش کنید. اگرچه این کار سرشاراز دلهره اما بسیار لذت بخش است.

متولدین آذر ماه (کمان):

شما در جاده خود گرفتار سردرگمی شده اید. نوستالژی تلخی که وفات کرده داشته اید، مجدداً ذهن شما را درگیر کرده و احساس می کنید بعضی مسائل دست و پای شما را بسته است. به بعضی اشخاص که در زندگی شما توانایی زیاد تری دارند، این حق را داده اید تا برای زندگی تان بر آن بشوند اما به شما پیشنهاد می کنیم حصارهای پیرامون خود را پاره کنید و خود برای زندگی تان بر آن بشوید. در مکالمه با شخصی، اگه آسایش خود را حفظ کنید، به نتایج مثبتی خواهید رسید. به شما پیشنهاد میشه هر بامداد با کمی ورزش دلهره را از خود رانید و با ذهن و بدنی آرام، روزتان را آغاز کنید.

متولدین دی (بز):

تمام تبحر و قابلیتهایی که برای رسیدن به اهداف خود مصرف میکنید، گویا به بن بست خورده است و راهی از پیش نمی برد. شاید به این دلیل گرفتار رنجش و افسردگی شوید اما تلاش کنید در این دام پیدا نکردید. اگه قادر نیستید انگیزه ضروری برای اهداف تان را کسب کنید، تمرکز خود را روی کارهای دیگری بگذارید، شاید بد نباشد فعالیت های جدید را آزمایش کنید. این راه به شما یاری میرساند تا مجدداً انرژی و انگیزه خود را کسب کنید. اگه در تعطیلات گذشته با همسرتان به سفر نرفته اید، تعطیلات پایان هفته فرصت خوبی برای تجربه ای فرق می دارد.

متولدین بهمن (ظرف آب):

در مکالمه با شریک زندگی یا یکی از دوستان صمیمی تان گرفتار معضل می شوید، اما زیاد خودتان را درگیر آن نکنید زیرا این شروط بیشتر به روحیه شخص مقابل تان مربوط میشه و ربطی به صحبتهای شما ندارد. او تا چندین روز آینده، وقتی که حالش کمی خوب تر شد، به سمت شما بر خواهد گشت. امروز انگیزه ضروری برای انجام برنامه های ابتکار آمیز را از دست داده اید، خوب تر است در این شروط به دنبال کارهای دیگری که به آن علاقه دارید، بروید. زمان عالی ای برای در منزل ماندن نیست، برای خود برنامه ای مفرح خارج از منزل ترتیب دهید.

متولدین اسفند ماه (ماهی):

امروز که ابتکار تان فوران کرده، پسندید دست به کارهای هنری بزنید. ما هم شما را به این کار تشویق می کنیم زیرا ثمره آن یک شاهکار هنری خواهد شد. نگاشتن، نواختن، طرح و نقاشی کردن… یا هر کار دیگری که در آن توانایی دارید، قادر هست مسیری جدیدی را به روی زندگی شما باز بکند و ذهن تان را خلاق کند. اگه مجرد هستید، در ضیافت که به زودی فرا خوانده میشوید، وجود پیدا کنید زیرا مجالهای جدیدی برای آغاز روابط احساسی پیش پایتان قرار می گیرد.