آخرین اخبار : 

سیمئونه: برای راضی کردن دیگران روش بازی خود را تغییر نخواهیم داد

وبسایت رسمی برنامه نود – دیگو سیمئونه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار شاگردانش مقایل لاس پالماس اعلام کرد این تیم به سبکی بازی می‌کنمد که در آن تبحر دارد.

به گزارش وبسایت نود، دیگو سیمئونه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل لاس پالماس اعلام کرد اتلتی به سبکی فوتبال بازی می‌کند که در آن تبحر دارد و برای راضی کردن افراد مختلف روش بازی اش را تغییر نخواهد داد. او در خصوص دیدار گذشته اتلتی مقابل ایبار گفت:

ایبار با عملکرد خوبی که داشت باعث شد نیمه نخست نتوانیم به نتیجه دلخواهمان برسیم اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و توانستیم به برتری مورد نظرمان دست یابیم. شرایط هر دیدار متفاوت است و هر یک از تیم‌های رقیب و همچینین زمین بازی باعث می‌شوند که هر دیدار شرایط خاص خودش را داشته باشد، بنابراین نمی توانیم سبک فوتبالی که مورد علاقه دیگران است را به نمایش بگذاریم.

خوزه خیمنز در دیدار مقابل ایبار در خط هافبک به کار گرفته شد تا تعجب بسیاری را بر انگیزد با این حال سیمئونه در این خصوص اعلام کرد بازیکنان اتلتی نیاز دارند بیش از قبل منعطف باشند:

تیاگو در حال ریکاوری است و آگوستو نیز نمی‌تواند به میدان برود، بنابراین به عنوان مربی باید دست به تغییراتی در تیم بزنم. با خوزه تمرین کرده بودیم و او به خوبی از پس مسئولیتی که به او محول کرده بودیم بر آمد.

ال چولو در خصوص حریف خود در دیدار برگشت کوپا دل ری افزود که بازیکنان اتلتی هرگز این تیم را دست کم نخواهند گرفت:

آن‌ها از سیستم چرخشی استفاده می کنند و بازیکنان متنوعی را به کار می گیرند و همیشه نمایش‌های خوبی ارائه داده‌اند. آن‌ها در حفظ توپ به خوبی عمل می‌کنند و به خوبی توپ را در زمین به چرخش در می‌آورند و از ابتدای دیدار برای گلزنی تلاش خواهند کرد چراکه برای بازگشت به مسابقه نیاز دارند هر چه سریعتر به گل برسند.

۱۸۹۹

منبع مطلب : http://www.90tv.ir/news/350650/سیمئونه-برای-راضی-کردن-دیگران-روش-بازی-خود-را-تغییر-نخواهیم-داد
سیمئونه: برای راضی کردن دیگران روش بازی خود را تغییر نخواهیم داد

۱
http://www.90tv.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *